LCE00C004480A
Siemens
Produkt-Nr.:
LCE00C004480A
Beschreibung:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,4N
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 460 ~ 480VAC