LCE00C401347A
Siemens
Produkt-Nr.:
LCE00C401347A
Beschreibung:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NC,1N
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 5PST-1NO/4NC (1 Form A, 4 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 347VAC
Must Operate Voltage 295 VAC