LCE01C009120A
Siemens
Produkt-Nr.:
LCE01C009120A
Beschreibung:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,9NO,
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 9PST-NO (9 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 115 ~ 120VAC