LCE01C600277A
Siemens
Produkt-Nr.:
LCE01C600277A
Beschreibung:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,6NC,0NO,
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 6PST-NC (6 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 277VAC
Must Operate Voltage 235.5 VAC