LCF121002A350TG
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LCF121002A350TG
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Auf Lager : 7145
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 4Ohm
Impedance @ Frequency 35 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.050" L x 0.039" W (1.27mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LCF
Voltage Rating - DC -
Package / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA