LCFE080602W500TG
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LCFE080602W500TG
Beschreibung:
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD
Auf Lager : 18430
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 7Ohm
Impedance @ Frequency 50 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm)
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LCFE
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0302 (0806 Metric), 6 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA