LCFE160804A550TG
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LCFE160804A550TG
Beschreibung:
CMC 100MA 4LN 55 OHM SMD ESD
Auf Lager : 6667
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 6Ohm
Impedance @ Frequency 55 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.022" (0.55mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LCFE
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0603 (1608 Metric), 10 Lead
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 100mA