LCMAX240-12-X
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
LCMAX240-12-X
Beschreibung:
CONN TERM RECT RING 240MM #M12
Color -
Width - Outer Edges 1.673" (42.49mm)
Product Status Obsolete
Wire Gauge 240mm²
Stud/Tab Size M12 Stud
Thickness 0.213" (5.40mm)
Series LCMAX
Length - Overall 3.720" (94.49mm)