LDD-700H-WDA
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
LDD-700H-WDA
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
LED POWER SUPPLIES 6-50VIN 3-45V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Voltage - Input (Max) 50V
Approval Agency CE, EAC
Topology Buck
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.60" L x 0.93" W x 4.34" H (40.6mm x 23.6mm x 110.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 6V
Series LDD-H-DA
Power (Watts) 32 W
Type Constant Current
Package / Case Module, Wire Leads
Efficiency 95%
Voltage - Output 3 ~ 45V