LDH-45B-700W
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
LDH-45B-700W
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
LED DRVR CC BOOST 21-64V 700MA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max) 32V
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE
Topology Boost
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (74.9mm x 53.1mm x 22.6mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series LDH-45
Power (Watts) 45 W
Type Constant Current
Efficiency 95%
Voltage - Output 21 ~ 64V