LDT481-12
Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
LDT481-12
Beschreibung:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 480W
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 5.41" L x 3.15" W x 5.00" H (137.5mm x 80.0mm x 127.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 40A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 340 ~ 550 VAC (3 Phase)
Series LDT481 (480W)
Power (Watts) 480W
Efficiency 87.5%