LEA100F-15-CY
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LEA100F-15-CY
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 6.7 A
Series LEA (100W)
Power (Watts) 100W
Type Open Frame, Conformal Coated
Efficiency 82%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC