LEA50F-24-SN
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LEA50F-24-SN
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.86" L x 2.56" W x 1.42" H (225.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series LEA (50W)
Power (Watts) 50W
Type Enclosed
Efficiency 83%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC