LEA50F-30-YD28
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LEA50F-30-YD28
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 30V 50W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 30V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 1.7 A
Series LEA (50W)
Power (Watts) 50W
Type Open Frame
Efficiency 84%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC