LEB100F-0524-CT
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LEB100F-0524-CT
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 5V 24V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 24V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Product Status Last Time Buy
Number of Outputs 2
Current - Output 2 7 A
Current - Output 1 5 A
Series LEB (100W)
Type Open Frame
Efficiency 80%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC