LEP100F-36-SN
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LEP100F-36-SN
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 36V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.8 A
Series LEP (100W)
Type Enclosed
Efficiency 85%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC