LF1290NP-103
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
LF1290NP-103
Beschreibung:
CMC 10MH 200MA 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 4Ohm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.669" L x 0.512" W (17.00mm x 13.00mm)
Height (Max) 0.374" (9.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LF
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 200mA
Voltage Rating - AC -
Mfr Sumida America Components Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 10 mH @ 1 kHz