LFA15F-5-SN
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LFA15F-5-SN
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 5V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.44" L x 1.97" W x 0.87" H (87.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3 A
Series LFA (15W)
Type Enclosed
Efficiency 76%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC