LFA300F-24-HTY
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LFA300F-24-HTY
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 12.5 A
Series LFA (300W)
Type Open Frame
Efficiency 88%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC