LFA30F-15-J1Y
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LFA30F-15-J1Y
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 15V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2 A
Series LFA (30W)
Type Open Frame
Efficiency 83%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC