LFA30F-24-SNC
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LFA30F-24-SNC
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 1.3 A
Series LFA (30W)
Type Enclosed
Efficiency 84%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC