LFA50F-12-Y
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LFA50F-12-Y
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.3 A
Series LFA (50W)
Type Open Frame
Efficiency 81.5%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC