LFJ604003C
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LFJ604003C
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Fuseholder Type Block
Termination Style Box Lug
Current Rating (Amps) 400 A
Fuse Type Cartridge
Contact Finish -
Mounting Type DIN Rail
Orientation -
Product Status Active
Fuse Size 2" Dia x 7.126" L (50.8mm x 181mm)
Series LF
For Use With/Related Products Class J Fuses
Voltage 600V