LFP100F-36-R2Y
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LFP100F-36-R2Y
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 36V
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (154.9mm x 62.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.8 A
Series LFP (100W)
Type Open Frame
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC