LGA100A-48
Cosel USA, Inc.
Produkt-Nr.:
LGA100A-48
Hersteller:
Cosel USA, Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 48V
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.10" L x 2.44" W x 1.40" H (154.9mm x 62.0mm x 35.6mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series LGA (100W)
Type Open Frame
Efficiency 85.5%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 132 VAC