LHLP10NB151K
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
LHLP10NB151K
Hersteller:
Taiyo Yuden
Beschreibung:
FIXED IND 150UH 780MA 470MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 796 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 470mOhm Max
Inductance 150 µH