Zuhause / Fixed Inductors / LMCNF2012KKTR33MAD
minImg
LMCNF2012KKTR33MAD
Taiyo Yuden
Produkt-Nr.:
LMCNF2012KKTR33MAD
Hersteller:
Taiyo Yuden
Paket:
0805
Beschreibung:
FIXED INDUCTOR 0.33UH 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 4.4A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 330 nH