LMP7002M5T00(R)
GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
LMP7002M5T00(R)
Hersteller:
GlobTek, Inc.
Beschreibung:
CBL ASY BARREL M-F 2.5MM 2P 8.2'
Auf Lager : 200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Usage -
Cable Type Round
Length 8.20' (2.50m)
Color Black
Mfr GlobTek, Inc.
Connector Type Barrel Plug - 2.5mm ID, 5.5mm OD to Circular 02 pos Female