LNJ03004GND1
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
LNJ03004GND1
Paket:
3230
Beschreibung:
LED COOL WHITE 5000K 82CRI 1212
Auf Lager : 3733
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Viewing Angle -
Color White, Cool
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Current - Max 120mA
CRI (Color Rendering Index) 82 (Typ)
Current - Test 75mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Lumens/Watt @ Current - Test 127 lm/W
Thermal Resistance of Package 25°C/W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 3230
Series -
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 6.2V
Flux @ 85°C, Current - Test -
Package Tape & Reel (TR)
Flux @ 25°C, Current - Test 59lm (37lm ~ 80lm)