Zuhause / RF Filters / LP0603A1880ALTR
minImg
LP0603A1880ALTR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
LP0603A1880ALTR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
RF FILTER LOW PASS 1.88GHZ 0603
Benutzer handbuch
Insertion Loss 0.3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Active
Series LP0603
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth 80MHz
Mfr KYOCERA AVX
Ripple -
Frequency 1.88GHz Center