LP5137MT221
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
LP5137MT221
Beschreibung:
3316, 20%, T&R, 221 Inductance (
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.205" (5.21mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 820 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 610mOhm Max
Inductance 220 µH