LPCS2624MT6R8
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
LPCS2624MT6R8
Beschreibung:
62B, 20%, T&R, 6R8 Inductance (u
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.272" (6.90mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm Max
Inductance 6.8 µH