LPR-06B-12R
OptiFuse
Produkt-Nr.:
LPR-06B-12R
Hersteller:
OptiFuse
Beschreibung:
REG. FUSEHOLDER, 30A-12AWG
Auf Lager : 522
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Fuseholder Type Holder
Termination Style Wire Leads
Current Rating (Amps) 12 A
Fuse Type Blade
Contact Finish -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Orientation -
Product Status Active
Fuse Size 0.75" L x 0.2" W (19.1mm x 5.1mm)
Series -
For Use With/Related Products ATC, ATO
Voltage 32V