LPS3015-103MRC
Coilcraft
Produkt-Nr.:
LPS3015-103MRC
Hersteller:
Coilcraft
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 750MA 440MOHM SMD
Auf Lager : 6590
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 730mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.116" L x 0.116" W (2.95mm x 2.95mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 440mOhm Max
Inductance 10 µH
Series LPS3015
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 48MHz