LPWI201608HR47T
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LPWI201608HR47T
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Paket:
0806
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 4A 27 MOHM SMD
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.7A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0806
Ratings -
DC Resistance (DCR) 27mOhm Max
Inductance 470 nH