LPWI201608SR47T
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LPWI201608SR47T
Paket:
0806 (2016 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 3.4A 40 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.3A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0806 (2016 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 470 nH