LPWI252010B2R2T
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
LPWI252010B2R2T
Paket:
1008
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 2.3A 95MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.1A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 95mOhm Max
Inductance 2.2 µH