LQH32PH150MNCL
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQH32PH150MNCL
Hersteller:
Murata Electronics
Paket:
1210 (3225 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 700MA 570MOHM SMD
Auf Lager : 6835
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 800mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 570mOhm Max
Inductance 15 µH
Series LQH32
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 20MHz