LQW15AN22NG8ZD
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQW15AN22NG8ZD
Hersteller:
Murata Electronics
Paket:
0402 (1005 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 22NH 780MA 202MOHM SMD
Auf Lager : 11209
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 30 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 202mOhm Max
Inductance 22 nH
Series LQW15
Type Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 4.5GHz