LQW15AN2N9B00D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQW15AN2N9B00D
Hersteller:
Murata Electronics
Beschreibung:
FIXED IND 2.9NH 750MA 0.07OHM SM
Auf Lager : 28175
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 20 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.1nH
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 70mOhm Max
Inductance 2.9 nH
Series LQW15
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 15GHz