LQW15AN30NJ00D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQW15AN30NJ00D
Beschreibung:
FIXED IND 30NH 270MA 580MOHM SMD
Auf Lager : 10594
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 25 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 580mOhm Max
Inductance 30 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.3GHz