LQW15AN3N3C10D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQW15AN3N3C10D
Hersteller:
Murata Electronics
Paket:
0402
Beschreibung:
WOUND TYPE SMD 0402 (1005)SIZE T
Auf Lager : 6519
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 30 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±0.2nH
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 3.3 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 12GHz