LQW15AN8N3G80D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQW15AN8N3G80D
Beschreibung:
FIXED IND 8.3NH 1.5A 69 MOHM SMD
Auf Lager : 611
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 32 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 69mOhm Max
Inductance 8.3 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 6.5GHz