LQW15AN8N7J00D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQW15AN8N7J00D
Beschreibung:
FIXED IND 8.7NH 540MA 140MOHM SM
Auf Lager : 13410
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 25 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 540 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Inductance 8.7 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 5.5GHz