LQW2BAS33NJ00L
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
LQW2BAS33NJ00L
Beschreibung:
FIXED IND 33NH 500MA 270MOHM SMD
Auf Lager : 2135
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 60 @ 500MHz
Height - Seated (Max) 0.060" (1.52mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 270mOhm Max
Inductance 33 nH
Series LQW2
Type Wirewound
Package / Case 0805 (2015 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.15GHz