LR0204F2K2
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
LR0204F2K2
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 2.2K OHM 1% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 11800
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" Dia x 0.138" L (2.00mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series LR, Neohm
Power (Watts) 0.25W, 1/4W