LR1200480D25R
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
LR1200480D25R
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Current 25 A
Termination Style PC Pin
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series LR
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC