LSR100/10CM75
Nemco
Produkt-Nr.:
LSR100/10CM75
Hersteller:
Nemco
Beschreibung:
CAP TANT 100UF 20% 10V 2312
Auf Lager : 1264
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series LSR
Type Molded
Package / Case 2312 (6032 Metric)
Mfr Nemco
Capacitance 100 µF