LSZH-2000-2-WT
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
LSZH-2000-2-WT
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
SLEEVE 2 IN DIA X 2 IN W 100PCS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 2.00" W x 3.17" H (50.8mm x 80.4mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)