Zuhause / Labels, Labeling / LSZH-2000-2-WT-S-2
minImg
LSZH-2000-2-WT-S-2
Brady Corporation
Produkt-Nr.:
LSZH-2000-2-WT-S-2
Hersteller:
Brady Corporation
Beschreibung:
HEAT SHRINK TUBING, 2 IN DIA X 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Series PermaSleeve®
Label Size 1.00" W x 2.00" Dia (25.4mm x 50.8mm); Cable O.D. 1.00" ~ 1.95" (25.4mm ~ 49.5mm)